plcsenderusk

Łowisko Pstrążna dla Martynki

dla MartynkiJuż po raz trzeci Łowisko Pstrążna wspomaga Miting Polskich Drużyn Karpiowych "Karpiarze Martynce".

Zawody odbiorą się w maju 2015 r. Pieniądze zebrane ze składek zostaną przeznaczone na leczenie pochodzącej z Wysocka Wielkiego Martynce Spaszewskiej, córki wędkarza. Dziewczynka urodziła się z rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem. Była już kilka razy operowana. Martynka nie może normalnie chodzić ani biegać. Potrzebne jej są specjalne ortezy usztywniające nóżki, ponieważ cierpi na niedowład i obniżone napięcie mięśniowe. Rehabilitowana jest od urodzenia.

Zapraszamy na stronę Martynki.

Dzięki zaangażowaniu przyjaciół oraz wielu karpiarzy udało się przygotować wspaniałe wydarzenie wędkarskie. 


W tym roku zawody odbyły się na jeziorze Michalice. W imprezie wzięło udział około 200 wędkarzy. W sumie zebrano ponad 30 000 zł. Event został przygotowany z wielką pompą. Przed rozpoczęciem połowów na specjalnie przygotowanej scenie odbyły się występy artystyczne oraz koncerty.

Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem i galerią zdjęć autorstwa p. Daniela Kruszyny - czytaj. Gorącą atmosferę zawodów i wielkie serce włożone w ich organizację ukazuje również ta filmowa relacja - zobacz.

A tutaj materiał filmowy TVP Opole, który przybliża w dużym skrócie całą akcję - zobacz.

 

banerCieszymy się, że również my mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę dla Martynki, fundując na zawodach zasiadki na naszym łowisku karpiowym "Złów i wypuść". Polecamy karpiarzom udział w kolejnym Mitingu "Karpiarze Martynce", który również wspieramy. Właśnie trwają zapisy - czytaj.

 

 


Zachęcamy do przekazania dowolnej darowizny na subkonto Martynki:

Fundacja Dzieciom "Pomagaj"
ul.Radosna 1 , Wolica
62-872 Godziesze Małe
nr konta BZ WBK 74 1090 1128 0000 0001 0792 8671

w tytule:
"DAROWIZNA DLA MARTYNY SPASZEWSKIEJ"

(Jest to konieczne,ponieważ tylko wtedy jest pewność, że darowizna wpłynie na jej subkonto).

W przypadku darowizny zza granicy:

Kod SWIFT: WBKPPLPPXXX